Stropní svítidlo DEZA čtvercová satinované sklo hliník 230V G9 25W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R10166Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do obývačky |
|---|---|
| EAN: | 8595685400471 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Hliník |
| Príkon (W): | 25 |
| 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Dĺžka: | 85 |
| Farba hlavná: | hliník |
| Materiál: | hliník / sklo |
| Materiál doplnkový: | sklo |
| Materiál hlavný: | hliník |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 25 W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Rozmer: | 5,6/8,5/8,5 |
| Šírka (mm): | 85 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Typ: | halogenová žárovka |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 25 W |
| Výška (mm): | 56 |
| Stupeň krytia - IP: | IP54 |
| Pätica: | G9 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
