Stropné LED svietidlo Nordlux Montone (Ø30cm)
Kód: NL 49956101Podrobný popis
Klasické stropné svietidlo Montone od Nordluxu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dizajnové stropné svietidlá |
|---|---|
| Farba: | Biela |
| CRI: | 80 Ra |
| Energetická trieda: | E |
| Farebná teplota: | 2700-3000K (obytná zóna) |
| Chromatickosť - K: | 2700 |
| Index podania farieb (RA): | 80 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Priemer: | Ø30cm |
| Stmievateľné: | nie |
| Svetelný tok (lm): | 1001lm a viac, 800, 1000, 2000 |
| Životnosť: | 20000 |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kábel súčasťou balenia: | nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

