Stolní lampa Hope 3000K 14W MOD479TL-L14W3K1 - MAYTONI
Kód: M MOD479TL-L14W3K1Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolové lampy |
|---|---|
| EAN: | 4099776215516 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Biela |
| Príkon (W): | 14 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Dĺžka: | 136 |
| Energetická účinnosť: | F |
| Farba hlavná: | biela |
| Hmotnosť: | 2720 |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | Keramika |
| Materiál hlavný: | keramika |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 14W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 1450 |
| Šírka (mm): | 260 |
| Trieda ochrany: | II |
| Uhol žiarenia: | 120° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 14W |
| Výška (mm): | 355 |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Hope |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

