Stojací lampa Ikebana 3000K 24W MOD463FL-L24B3K - MAYTONI
Kód: M MOD463FL-L24B3KPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stojacie lampy |
|---|---|
| EAN: | 4099776216094 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Čierna |
| Príkon (W): | 24 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Energetická účinnosť: | G |
| Farba hlavná: | čierna |
| Hmotnosť: | 7800 |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | Kov |
| Materiál hlavný: | kov |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 24W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 280 |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 1300 |
| Trieda ochrany: | II |
| Uhol žiarenia: | 180° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 24W |
| Výška (mm): | 1250 |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Ikebana |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

