Stojací lampa Dallas G9x6 28W MOD545FL-06G1 - MAYTONI
Kód: M MOD545FL-06G1Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stojacie lampy |
|---|---|
| EAN: | 4099776221135 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Zlatá |
| Príkon (W): | 168 |
| Farba hlavná: | zlatá |
| Hmotnosť: | 4800 |
| Materiál: | kov/sklo |
| Materiál doplnkový: | sklo |
| Materiál hlavný: | kov |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 28W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 6 |
| Priemer: | 250 |
| Trieda ochrany: | II |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 168W |
| Výška (mm): | 1500 |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Kolekcia: | Dallas |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

