SORANO stropní černá plast 230V LED GU10 8W IP44 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13633Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do kúpeľne |
|---|---|
| EAN: | 8595685423807 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Čierna |
| Príkon (W): | 8 |
| Farba hlavná: | čierna |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 8W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 60 |
| Typ: | LED |
| Výkon (W): | 8W |
| Výška (mm): | 103 |
| Stupeň krytia - IP: | IP44 |
| Pätica: | GU10 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
