Solární svítidlo Nordis 3000K 2W IP 65 O140WL-L2BK - MAYTONI
Kód: M O140WL-L2BKPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie solárne svetlá |
|---|---|
| EAN: | 4099776227793 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Čierna, Neutrálne drevo |
| Príkon (W): | 2 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Dĺžka: | 178 |
| Energetická účinnosť: | G |
| Farba doplnková: | drevo |
| Farba hlavná: | čierna |
| Hmotnosť: | 800 |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | hliník |
| Materiál hlavný: | hliník |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 2W |
| Napätie (V): | 3.7V DC |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 90 |
| Šírka (mm): | 100 |
| Trieda ochrany: | III |
| Uhol žiarenia: | 85° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 2W |
| Výška (mm): | 168 |
| Stupeň krytia - IP: | IP65 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Nordis |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

