Solární svítidlo Lactea 3000K 1W IP 54 O147PL-L2BK - MAYTONI
Kód: M O147PL-L2BKPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie solárne svetlá |
|---|---|
| EAN: | 4099776229612 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Čierna |
| Príkon (W): | 1 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Dĺžka: | 135 |
| Energetická účinnosť: | G |
| Farba hlavná: | čierna |
| Hmotnosť: | 350 |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | hliník |
| Materiál hlavný: | hliník |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 1W |
| Napätie (V): | 3.7V DC |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 102 |
| Šírka (mm): | 120 |
| Trieda ochrany: | III |
| Uhol žiarenia: | 86° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 1W |
| Výška (mm): | 120 |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Stupeň krytia - IP: | IP54 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Lactea |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

