SENZA SQ stropní bílá čiré sklo 230V LED 6W IP65 3000K - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13624Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do kúpeľne |
|---|---|
| EAN: | 8595685423715 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Biela |
| Príkon (W): | 6 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Dĺžka: | 90 |
| Energetická účinnosť: | G |
| Farba hlavná: | biela |
| Chromatickosť - K: | 3000, 3000K |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 6W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok (lm): | 580 |
| Šírka (mm): | 90 |
| Typ: | LED |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 6W |
| Výška (mm): | 95 |
| Stupeň krytia - IP: | IP65 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
