SENSOR stropní 230V 360° - DESIGN RENDL
Kód: RED G12754Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do obývačky |
|---|---|
| EAN: | 8595685416083 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Príkon (W): | 2000 |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 2000W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 115 |
| Výkon (W): | 2000W |
| Výška (mm): | 25 |
| Pätica: | LED |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
