SCOTT stropní stříbrnošedá 230V SMD LED 9.8W IP54 3000K - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R10552Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do obývačky |
|---|---|
| EAN: | 8595685403724 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | stříbrnoSivá |
| Príkon (W): | 9.8 |
| 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Dĺžka: | 220 |
| Energetická účinnosť: | G |
| Farba hlavná: | stříbrnoSivá |
| Chromatickosť - K: | 3000, 3000K |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 9.8W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Rozmer: | 7/22/22 |
| Svetelný tok (lm): | 637 |
| Šírka (mm): | 220 |
| Typ: | LED |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 9.8W |
| Výška (mm): | 70 |
| Stupeň krytia - IP: | IP54 |
| Pätica: | LED |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
