Nordlux Vivienne 40 (béžová) dřevo, kov IP20 2612223003
Kód: NL 2612223003Podrobný popis
Vivienne kombinuje látku a kov v elegantním designu. Skládaný stínidlo šíří teplé, rozptýlené světlo nad jídelní stůl.Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá a lustre |
|---|---|
| Dĺžka: | 180-250cm |
| Materiál: | Drevo |
| Materiál kábla: | plast |
| Priemer: | 40-50cm |
| Priemer baldachýnu: | 12 cm |
| Stmievač: | externý stmievač alebo múdra žiarovka, Plynulé stmievanie (pri chytrej žiarovke je dostupných viac funkcionalít - napr. prednastavené moody) |
| Stmievateľné: | áno |
| Výška (mm): | do 1 m |
| Záruka: | 2 roky |
| Žiarovka: | nie |
| Stupeň krytia - IP: | IP43 a menej |
| Prevedenie: | béžová |
| Závit: | E27 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár

