Nástěnné svítidlo Olo 6W MOD493WL-L6BSK2 - MAYTONI
Kód: M MOD493WL-L6BSK2Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dizajnové nástenné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 4099776216537 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Mosadz |
| Príkon (W): | 6 |
| Farba svetla: | nastaviteľná biela (CCT) |
| CRI: | 80 |
| Dĺžka: | 92 |
| Energetická účinnosť: | F |
| Farba hlavná: | mosadz |
| Hmotnosť: | 1500 |
| Chromatickosť - K: | 2700, 3000, 4000 |
| Materiál: | Kov |
| Materiál hlavný: | kov |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 6W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 125 |
| Stmievateľné: | nie |
| Svetelný tok (lm): | 380 |
| Šírka (mm): | 125 |
| Trieda ochrany: | I |
| Uhol žiarenia: | 120° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 6W |
| Výška (mm): | 125 |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Olo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

