Nástěnné svítidlo Nuvem 3000K 8W MOD497WL-L8BRK - MAYTONI
Kód: M MOD497WL-L8BRKPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dizajnové nástenné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 4099776221081 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Hnedá |
| Príkon (W): | 8 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Dĺžka: | 160 |
| Energetická účinnosť: | F |
| Farba hlavná: | hnedá |
| Hmotnosť: | 1500 |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | sklo/kov |
| Materiál doplnkový: | kov |
| Materiál hlavný: | sklo |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 8W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 1040 |
| Šírka (mm): | 195 |
| Trieda ochrany: | I |
| Uhol žiarenia: | 120° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 8W |
| Výška (mm): | 150 |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | NUVOM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

