Nástěnné svítidlo Maris G9x1 5W MOD499WL-01G - MAYTONI
Kód: M MOD499WL-01GPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dizajnové nástenné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 4099776221142 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Biela, Zlatá |
| Príkon (W): | 5 |
| Dĺžka: | 124 |
| Farba doplnková: | zlatá |
| Farba hlavná: | biela |
| Hmotnosť: | 500 |
| Materiál: | lastura/kov |
| Materiál doplnkový: | lastura |
| Materiál hlavný: | kov |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 5W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Stmievateľné: | nie |
| Šírka (mm): | 102 |
| Trieda ochrany: | I |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 5W |
| Výška (mm): | 170 |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Kolekcia: | Maris |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

