Nástěnné svítidlo Cubeo G9x1 28W MOD445WL-01PT - MAYTONI
Kód: M MOD445WL-01PTPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dizajnové nástenné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 4099776215264 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Príkon (W): | 28 |
| Dĺžka: | 143 |
| Farba hlavná: | platinová |
| Hmotnosť: | 650 |
| Materiál: | Kov |
| Materiál hlavný: | kov |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 28W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 120 |
| Stmievateľné: | nie |
| Šírka (mm): | 172 |
| Trieda ochrany: | II |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška (mm): | 215 |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Kolekcia: | Cubeo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

