Nástěnné svítidlo Basic Texture 8W MOD461WL-L8W3K - MAYTONI
Kód: M MOD461WL-L8W3KPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dizajnové nástenné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 4099776222637 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Biela |
| Príkon (W): | 8 |
| Farba svetla: | nastaviteľná biela (CCT) |
| CRI: | 80 |
| Dĺžka: | 300 |
| Energetická účinnosť: | G |
| Farba hlavná: | biela |
| Hmotnosť: | 1600 |
| Chromatickosť - K: | 2700, 4000 |
| Materiál: | Kameň |
| Materiál hlavný: | kameň |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 8W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 500 |
| Šírka (mm): | 50 |
| Trieda ochrany: | II |
| Uhol žiarenia: | 180° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 8W |
| Výška (mm): | 80 |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Basic Texture |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

