Nástenné svietidlo Row 3000K 9W IP 44 O448WL-L9GF3KSR - MAYTONI
Kód: M O448WL-L9GF3KSRPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie nástenné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 4099776083634 |
| Výrobca: | Maytoni |
| Farba: | Antracit |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Dĺžka: | 161 |
| Hmotnosť: | 500 |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Materiál produktu: | hliník / plast |
| Max. celkový príkon W: | 9 |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 9 W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Stmievateľné: | nie |
| Svetelný tok (lm): | 500 |
| Šírka (mm): | 59 |
| Trieda ochrany: | I |
| Uhol žiarenia: | 117° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon: | 9 W |
| Výška (mm): | 211 |
| Stupeň krytia - IP: | IP44 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Kolekcia: | Row |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár

