Nástenné LED svietidlo FLAT S, š. 11 cm, IP54
Kód: 5131034Podrobný popis
- rad nástenných svietidiel určených pre vnútorné aj
vonkajšiu inštaláciu s krytím IP54 - zdroj svetla - LED diódy SMD
- svietidlo je vyrobené z hliníka
- k dispozícii v 2 rôznych veľkostiach (S, L), v antracitovej alebo bielej farbe
- použitie - dekoratívne osvetlenie interiérov a exteriérov (miestnosti, chodby, schodiská, uličky, vonkajšie osvetlenie)
- vďaka vysokému krytiu IP54 - zvýšená ochrana proti vniknutiu vody - je toto svietidlo ideálne na osvetlenie kúpeľne, práčovne, atď.
| Nástenné LED svietidlo FLAT II, 3000K/4000K/5700K |
![]() |

Led2 lighting s.r.o. je mladá, rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti LED osvetlenia, so sídlom na Slovensku, v Bratislave. Bola založená v roku 2018 a svoje know-how čerpá z viac ako 25 rokov skúseností svojich zakladateľov.
LED2 je rad profesionálnych svietidiel určených pre všetkých odborníkov na osvetlenie, ktorí hľadajú vysoko výkonné spoľahlivé a spoľahlivé.
dobre navrhnuté produkty – esteticky i technicky. Ak ste architekt, interiérový dizajnér alebo projektant osvetlenia, nájdete tu výrobky pre domácnosť, rezidencie, byty, ale aj pre verejné priestory, ako sú kancelárie, showroomy, obchody aj mnoho ďalších.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dizajnové nástenné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8585054401161 |
| Výrobca: | LED2 |
| Farba: | Čierna |
| 3D model: | áno |
| CRI: | 80 |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | Kov |
| Materiál produktu: | Hliník |
| Napätie (V): | 230V |
| Príkon zdroja (W): | 6W |
| Ovládanie/stmievanie: | nie |
| Svetelný tok (lm): | 300 |
| Stupeň krytia - IP: | IP54 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| Veľkosť: | š. 110 mm, v. 90 mm |
| Uhol vyžiarenia: | 160° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LED2 lighting se řadí mezi mladé společnosti na trhu s osvětlením se sídlem v Bratislavě. Majitelé použili své 25leté zkušenosti ze světa svítidel, které se odrazili na budoucím úspěchu firmy. Zákazníkům přináší neustále nové inovace a nejmodernější trendy, což jim zaručuje své silné postavení mezi konkurenci na česko-slovenském a evropském trhu.


