Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Nordlux Otis 40
Kód: NL 2015401055Podrobný popis
Elegantné kúpeľňové svetlo vybavené dvojkrokým "moodmakerom"Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňové svietidlá nad zrkadlom - montáž na stenu |
|---|---|
| Farba: | Nikel |
| CRI: | 90 dní |
| Energetická trieda: | F |
| Farebná teplota: | 2700-3000K (obytná zóna) |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Index podania farieb (RA): | 90 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Stmievač: | cez externý vypínač, 100%, nočné svetlo, áno |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 1001lm a viac, 1300 |
| Výška (mm): | do 1 m |
| Životnosť: | 25000 |
| Stupeň krytia - IP: | IP44 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

