NAOMI LED závěsné svítidlo, skleněná kouřové sklo/mléčné sklo/černá - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14400Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá a lustre |
|---|---|
| EAN: | 8595685431451 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Príkon (W): | 18 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 90 |
| Farba doplnková: | matný |
| Farba hlavná: | dymová |
| Farba produktu: | kouřová / / černá |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | Sklo |
| Materiál hlavný: | sklo |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 18W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok (lm): | 1008 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 18W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
