MORE 60 stropní závěsná základna chrom 230V E27 3x42W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R11775Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svetlá nad jedálensky stôl |
|---|---|
| EAN: | 8595685407784 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Chróm |
| Príkon (W): | 42 |
| 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Dĺžka: | 600 |
| Dĺžka závesu: | 1200 |
| Farba hlavná: | chróm |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 42W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 3 |
| Šírka (mm): | 80 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Typ: | halogenová žárovka |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška (mm): | 24 |
| Pätica: | E27 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
