MERINGUE 11 stropní opálové sklo/chrom 230V LED G9 9W IP44 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13689Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do kúpeľne |
|---|---|
| EAN: | 8595685424347 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Opál |
| Príkon (W): | 9 |
| Farba hlavná: | opál |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 9 W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 110 |
| Štýl svietidla: | dizajnová |
| Typ: | LED |
| Výkon (W): | 9 W |
| Výška (mm): | 192 |
| Stupeň krytia - IP: | IP44 |
| Pätica: | G9 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
