MERIDO stropní antracitová 230V GX53 11W IP44 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R10430Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do kúpeľne |
|---|---|
| EAN: | 8595685402543 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Antracit |
| Príkon (W): | 11 |
| 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Dĺžka: | 60 |
| Farba hlavná: | antracit |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 11W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 108 |
| Rozmer: | 10,8/6 |
| Typ: | LED |
| Výkon (W): | 11W |
| Stupeň krytia - IP: | IP54 |
| Pätica: | GX53 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
