MENSA R 60 stropní česaný hliník 230V LED 52W 3000K - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R12117Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do obývačky |
|---|---|
| EAN: | 8595685410517 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | kartáč. hliník |
| Príkon (W): | 52 |
| 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Energetická účinnosť: | G |
| Farba hlavná: | kartáčovaný hliník |
| Chromatickosť - K: | 3000, 3000K |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 52W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 600 |
| Rozmer: | 60/9 |
| Svetelný tok (lm): | 3380 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 52W |
| Výška (mm): | 90 |
| Pätica: | LED |
| Kolekcia: | MENSA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
