MEMA stropní černá satinovaný akryl 230V LED GX53 7W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14222Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do obývačky |
|---|---|
| EAN: | 8595685429663 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | černá/satinovaný akryl |
| Príkon (W): | 7 |
| Farba doplnková: | satinovaný akryl |
| Farba hlavná: | čierna |
| Materiál: | akryl |
| Materiál hlavný: | akryl |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 7W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 83 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Typ: | LED |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 7W |
| Výška (mm): | 70 |
| Pätica: | GX53 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
