LOYD E27 I stropní černá 230V E27 28W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R12934Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do obývačky |
|---|---|
| EAN: | 8595685417769 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Čierna |
| Príkon (W): | 28 |
| Farba hlavná: | čierna |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 28W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 80 |
| Štýl svietidla: | dizajnová |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška (mm): | 1090 |
| Pätica: | E27 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
