LOLA 88 stropní chrom 230V GU10 35W IP54 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13539Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do kúpeľne |
|---|---|
| EAN: | 8595685422831 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Chróm |
| Príkon (W): | 35 |
| Farba hlavná: | chróm |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 35W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 65 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška (mm): | 88 |
| Stupeň krytia - IP: | IP54 |
| Pätica: | GU10 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
