LED2 MAG DRIVER 250W, W DALI biela - LED2 Lighting
Kód: 6092801 6092803 Zvoľte variantPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárny systém MAG LED2 |
|---|---|
| EAN: | 8585054434176 |
| Výrobca: | LED2 |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Hmotnosť: | 350g |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 250W |
| Napätie (V): | 48V |
| Ochrana IP: | IP20 |
| Ovládanie/stmievanie: | DALI |
| Trieda ochrany: | II |
| Výkon: | 250W |
| Kolekcia: | MAG TRACK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
LED2 lighting se řadí mezi mladé společnosti na trhu s osvětlením se sídlem v Bratislavě. Majitelé použili své 25leté zkušenosti ze světa svítidel, které se odrazili na budoucím úspěchu firmy. Zákazníkům přináší neustále nové inovace a nejmodernější trendy, což jim zaručuje své silné postavení mezi konkurenci na česko-slovenském a evropském trhu.

