LED hliníkový profil MICRO-30DEG-K stříbrná anoda 2m
Kód: A00020A_2 A00020A_3 A00020A07_2 A00020A07_3 A00020L16_2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Použití
- nábytkové a dekorativní osvětlení
Montáž
- zapuštěná, pomocí montážního lepidla nebo oboustranné lepicí pásky
Další informace
- při výběru jiné délky profilů / difuzorů, než je dostupná ve standardu, je nutné navíc zvolit službu řezání
Standardní délky profilů a krytů KLUŚ: 1000 mm (tolerance ± 1,5 mm) a 2005 mm / 3010 mm (tolerance + 5 mm); u vybraných krytů: 6050 mm, 10050 mm (tolerance + 5 mm)
| Materiál | hliník |
| Možná ochrana IP | 20 |
| Možné tvary svítidla | lineární, mnohoúhelníkový |
| Průřez profilu | úhlový |
| Šířka | 20,3 mm |
| Výška | 11,2 mm |
| Šířka pro nalepení LED pásku A | 11,2 mm |
| Počet LED pásků A (šířka 8 mm) | 1 |
| Úhel svícení | 30° |
| Kryt je řezán na délku profilu | Ano |
| Možnost snadného napojení do linií | Ano |
| Nábytkové osvětlení | Ano |
| Dekorativní osvětlení | Ano |
| Osvětlení pod skříňkami | Ano |
| Vývod kabelu na zadní straně profilu | Ano |
| Možnost dosažení světelné linie | Ano |
| Typ budovy | komerční, rezidenční, HoReCa, zábava / umění |
| Zóna objektu | kuchyně, koupelna, pod skříňkami / nábytkem, výstavní / veletržní / prezentační prostory, římsy / obvody, fitness / wellness, mediální / AV místnosti |
Souvisejicí soubory:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hliníkové profily do nábytku |
|---|---|
| Výrobca: | Kluś |
| Farba: | Biela, Čierna, Strieborná |
| Dĺžka: | 2000, 3000, 2 metre, 3 metre |
| Materiál: | Kov |
| Počet LED: | 1 |
| Použitie: | nábytkové osvětlení, dekoratívne osvetlenie |
| Spôsob montáže: | k zapuštění |
| Montážní místo: | montáž v interiérech |
| Možnost ohýbání: | Nie |
| Povrchová úprava: | stříbrně anodizovaný |
| Speciální vlastnosti: | souvislá světelná linie |
| Závěsné prvky: | ostatné |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
