LED hliníkový profil KLUŚ PIKO-45 anoda stříbrná 2m
Kód: A00014A_2 A00014A_3 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Aplikace osvětlení nábytku, pod skříňky a dekorativní osvětlení
Montáž na povrch, závěsně nebo zapuštěně pomocí speciálních doplňků, vhodně zvolených šroubů, oboustranné lepicí pásky nebo montážního lepidlasnadná montáž i demontáž pomocí zacvaknutí (snap-in/snap-out)
Další informace pro zavěšení profilů malých rozměrů se doporučuje použít lanko o průměru 0,5 mm při volbě délky profilů nebo krytek odlišné od standardně dostupných je nutné využít službu řezání
| Materiál | hliník |
| Možné krytí svítidla | IP20, IP65 |
| Tvar svítidla | lineární |
| Profil – průřez | úhlový |
| Šířka | 11,1 mm |
| Výška | 11,1 mm |
| Šířka pro lepení LED pásku (A) | 7,2 mm |
| Nasvícení pod úhlem | 45° |
| Snadná montáž a demontáž zacvaknutím | Ano |
| Kryt se řeže na míru profilu | Ano |
| Osvětlení nábytku | Ano |
| Dekorativní osvětlení | Ano |
| Funkční osvětlení | Ano |
| Vyvedení kabelu přes koncovku | Ano |
| Vyvedení kabelu ze zadní části profilu | Ano |
| Možnost vytvoření světelné linky | Ano |
| Možnost ohýbání | Ano |
| Minimální poloměr ohybu – vnitřní | 250 mm |
| Typ objektů | rezidenční, retail, jiné, provozy HoReCa |
| Zóny použití | podskříňkové / nábytkové, kuchyně, koupelny, výstavní/prodejní expozice, podhled/perimetr |
Souvisejicí soubory:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hliníkové rohové profily |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výrobca: | Kluś |
| Farba: | Strieborná |
| Dĺžka: | 2000, 3000 |
| Materiál: | Kov |
| Počet LED: | 1 |
| Použitie: | nábytkové osvětlení, osvětlení nik |
| Spôsob montáže: | přisazená montáž, k zavěšení |
| Povrchová úprava: | stříbrně anodizovaný |
| Speciální vlastnosti: | souvislá světelná linie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
