LED hliníkový profil KLUŚ PDS-T-BOK stříbrná anoda 2m
Kód: A00016A_2 A00016A_3 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Použití hlavní a dekorativní osvětlení
Montáž do sádrokartonu, pomocí šroubů
Další informace pro ochranu svítidla během instalace je třeba použít ochrannou vložku TECH-KA plynulý přechod ze zapuštěného do závěsného režimu při výběru délek profilů nebo krytů odlišných od standardních je nutné dokoupit řezací službu
| Materiál | hliník |
| Možné krytí svítidla | IP20, IP65 |
| Tvar svítidla | lineární |
| Maximální výkon jedné LED pásky | 19,2 W/m |
| Šířka | 36 mm |
| Výška | 12 mm |
| Maximální délka na objednávku | 6 m |
| Šířka pro lepení LED pásku (A) | 11,2 mm |
| Počet LED pásků A (8 mm širokých) | 1 |
| Kryt se řeže na míru profilu | Ano |
| Montáž do sádrokartonu | Ano |
| Vhodný k zakrytí omítkou | Ano |
| Vyvedení kabelu přes koncovku | Ano |
| Vyvedení kabelu ze zadní části profilu | Ano |
| Možnost vytvoření světelné linky | Ano |
| Typ objektů | komerční, rezidenční, provozy HoReCa, retail, zábava/umění |
Souvisejicí soubory:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hliníkové profily do sadrokartónu |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výrobca: | Kluś |
| Farba: | Strieborná |
| Dĺžka: | 2000, 3000 |
| Materiál: | Kov |
| Počet LED: | 1 |
| Použitie: | hlavní osvětlení |
| Spôsob montáže: | k zapuštění |
| Povrchová úprava: | stříbrně anodizovaný |
| Speciální vlastnosti: | souvislá světelná linie, pro zapuštění do SDK, s možností krytí (IP65) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
