LED hliníkový profil KLUŚ MICRO-30DEG-KOZ neanodizovaný 1m
Kód: A00021N_1 A00021N_2 A00021N_3 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Použití:
– hlavní a dekorativní osvětlení
Montáž:
– do sádrokartonu, pomocí montážního lepidla
Doplňující informace:
– pro ochranu svítidla během instalace je doporučeno použít ochrannou vložku TECH-KA
– při volbě jiné délky profilů nebo krytů, než je standardně dostupná, je nutné zvolit službu řezání u KLUŚ
| Materiál | hliník |
| Možná ochrana IP | 20 |
| Možné tvary svítidla | lineární, mnohoúhelníkový |
| Průřez profilu | úhlový |
| Šířka | 57,5 mm |
| Výška | 11,2 mm |
| Šířka pro nalepení LED pásku A | 11,2 mm |
| Počet LED pásků A (šířka 8 mm) | 1 |
| Úhel svícení | 30° |
| Kryt je řezán na délku profilu | Ano |
| Možnost snadného napojení do linií | Ano |
| Dekorativní osvětlení | Ano |
| Montáž na sádrokarton | Ano |
| Možnost zakrytí omítkou | Ano |
| Vývod kabelu na zadní straně profilu | Ano |
| Možnost dosažení světelné linie | Ano |
| Typ budovy | zábavní / umělecké, rezidenční, komerční |
| Zóna objektu | komunikační trasy a chodby, nástěnné osvětlení |
Souvisejicí soubory:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hliníkové zápustné profily |
|---|---|
| Výrobca: | Kluś |
| Farba: | Strieborná |
| Dĺžka: | 1000, 2000, 3000 |
| Materiál: | Kov |
| Počet LED: | 1 |
| Použitie: | dekoratívne osvetlenie |
| Spôsob montáže: | k zapuštění |
| Povrchová úprava: | neanodizovaný (surový) |
| Speciální vlastnosti: | souvislá světelná linie, pro zapuštění do SDK |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
