LED hliníkový profil KLUŚ KOZMA-22 neanoda 2m
Kód: A00019N_2 A00019N_3 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Použití: hlavní a dekorativní osvětlení
Montáž: do sádrokartonu, pomocí montážního lepidla
Další informace: Pro ochranu svítidla během instalace je třeba použít ochrannou vložku TECH-22
Při výběru délek profilů nebo krytů odlišných od standardních je nutné zvolit řezací službu
| Povrchová úprava | neanodizovaný (surový) |
| Materiál | hliník |
| Možné krytí svítidla | IP20, IP65 |
| Tvar svítidla | lineární, polygonální |
| Profil – průřez | obdélníkový |
| Max. výkon jedné LED pásky | 19,2 W/m |
| Šířka | 66,8 mm |
| Výška | 15 mm |
| Maximální délka na objednávku | 6 m |
| Šířka pro lepení LED pásku (A) | 24 mm |
| Počet LED pásků A (8 mm) | 2 |
| Kryt se řeže na míru profilu | Ano |
| Lze snadno propojit do běhů | Ano |
| Montáž do sádrokartonu | Ano |
| Vhodné k zakrytí omítkou | Ano |
| Vyvedení kabelu zezadu profilu | Ano |
| Možnost vytvoření světelné linky | Ano |
| Typ objektů | komerční, rezidenční, retail, zábava/umění, HoReCa |
Souvisejicí soubory:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hliníkové profily do sadrokartónu |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výrobca: | Kluś |
| Farba: | Strieborná |
| Dĺžka: | 2000, 3000 |
| Materiál: | Kov |
| Počet LED: | 2 |
| Použitie: | hlavní osvětlení |
| Spôsob montáže: | k zapuštění |
| Povrchová úprava: | neanodizovaný (surový) |
| Speciální vlastnosti: | souvislá světelná linie, pro zapuštění do SDK, s možností krytí (IP65) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
