LARISA R 22 DIMM stropní černá 230V LED 20W 3000K 4000K 6500K - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14441Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do obývačky |
|---|---|
| EAN: | 8595685431789 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Čierna |
| Príkon (W): | 20 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Farba hlavná: | čierna |
| Chromatickosť - K: | 3000, 3000K |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 20W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 220 |
| Stmievateľné: | áno |
| Svetelný tok (lm): | 1500 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Typ: | LED |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 20W |
| Výška (mm): | 58 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
