KORNELIA 5 stropní černá 230V LED 3W IP65 3000K - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14379Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do kúpeľne |
|---|---|
| EAN: | 8595685431246 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Čierna |
| Príkon (W): | 3 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 90 |
| Farba hlavná: | čierna |
| Chromatickosť - K: | 3000, 3000K |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 3W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 55 |
| Svetelný tok (lm): | 277 |
| Typ: | LED |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 3W |
| Výška (mm): | 85 |
| Stupeň krytia - IP: | IP65 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
