Klasické nástěnné svítidlo BARCHESSA ø 330 mm, IP44
Kód: 220.26.ORTPodrobný popis
Svietidlá z kolekcie Barchessa, vyrobené zo starožitného železa, mosadze alebo medi, sa zameriavajú na funkčnosť. Sú inšpirované talianskym "Arte Povera" a majú čisté tvary bez akýchkoľvek vyumelkovaných prvkov. Kolekcia zahŕňa závesné, nástenné, stropné a záhradné svietidlá.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobca: | Il Fanale |
| Farba: | Mosaz, Měď |
| Príkon (W): | 1 x Max 15W LED E27 |
| Pre systémy LOXONE: | ano |
| 3D model: | ano |
| Farba produktu: | starožitná mosaz, starožitná měď |
| Materiál: | Sklo, Mosaz, Měď |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svet. zdrojov: | 1 |
| Rozmer: | ø 330 mm |
| Ovládanie/stmievanie: | ano, záleží na použité žárovce |
| Stmievateľné: | ano |
| Stupeň krytia - IP: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Dizajn: | DT STUDIO |
| Kolekcia: | BARCHESSA |
| Prevedenie: | bílé sklo, průhledné sklo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

