KASSANDRA závěsné svítidlo, podélná vícečetná opálové sklo/česaný bronz G9 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14554Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá a lustre |
|---|---|
| EAN: | 8595685432892 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Príkon (W): | 48 |
| Farba doplnková: | bronz |
| Farba hlavná: | opál |
| Farba produktu: | opál / bronz |
| Materiál: | Sklo |
| Materiál hlavný: | sklo |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 6W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 8 |
| Štýl svietidla: | dizajnová |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 48W |
| Pätica: | G9 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
