JUNIPER stropní černá/zlatá 230V LED 15W 30° 3000K - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14217Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné bodové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8595685429618 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | černá/zlatá |
| Príkon (W): | 15 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Farba doplnková: | zlatá |
| Farba hlavná: | čierna |
| Chromatickosť - K: | 3000, 3000K |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 15W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 97 |
| Svetelný tok (lm): | 1556 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Typ: | LED |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 15W |
| Výška (mm): | 88 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
