GORRA stropní chrom 230V E14 2x40W IP44 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R10500Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do kúpeľne |
|---|---|
| EAN: | 8595685403076 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Chróm |
| Príkon (W): | 40 |
| 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Farba hlavná: | chróm |
| Materiál: | sklo / chrom |
| Materiál doplnkový: | chróm |
| Materiál hlavný: | sklo |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 40W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Priemer: | 280 |
| Rozmer: | 28/7 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 40W |
| Výška (mm): | 70 |
| Stupeň krytia - IP: | IP44 |
| Pätica: | E14 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
