DOPRODEJ LED2 Stropní venkovní svítidlo DUSTER III 120 DALI/PUSH DIM 35W 3000K/3500K/4000K šedá - LED2 Lighting
Kód: 1221851DPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prachotesné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585054428618 |
| Výrobca: | LED2 |
| Farba: | Sivá |
| Príkon (W): | 35 |
| Farba svetla: | nastaviteľná biela (CCT) |
| Difusor: | matný |
| Dĺžka: | 1220 |
| Energetická účinnosť: | D |
| Farba hlavná: | Sivá |
| Hmotnosť: | 1800g |
| Chromatickosť - K: | 3000, 4000, 3500 |
| Index podania farieb: | 80 |
| Materiál: | Plast |
| Materiál hlavný: | plast |
| Max. celkový príkon W: | 35 |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Pre priestor veľkosti: | <25 m2 |
| Ovládanie/stmievanie: | DALI/PUSH |
| Svetelný tok (lm): | 5150lm, 5150 |
| Šírka (mm): | 85 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Teplota farby svetla: | 3000/3500/4000K |
| Trieda ochrany: | I |
| Uhol žiarenia: | 160° |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon: | 35W |
| Výška (mm): | 80 |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Stupeň krytia - IP: | IP66 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
| prúd: | 350 mA |
| Kolekcia: | DUSTER |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
LED2 lighting se řadí mezi mladé společnosti na trhu s osvětlením se sídlem v Bratislavě. Majitelé použili své 25leté zkušenosti ze světa svítidel, které se odrazili na budoucím úspěchu firmy. Zákazníkům přináší neustále nové inovace a nejmodernější trendy, což jim zaručuje své silné postavení mezi konkurenci na česko-slovenském a evropském trhu.

