Designové stropní svítidlo GIRASOLI ø 80 mm - nastavitelné
Kód: 214.08.FF 214.08.ON 214.08.OO Zvoľte variantPodrobný popis
Kolekcia Girasoli, najpredávanejší výrobok spoločnosti Il Fanale, sa vyznačuje minimalistickým dizajnom inšpirovaným geometrickým tvarom valca. Tieto talianske závesné, stropné a nástenné svietidlá, prísne a prvoplánové, so svojimi základnými líniami zdôrazňujú čistú povahu materiálu, ktorý je skutočným protagonistom celého radu. Svietidlá v rôznych veľkostiach, ktoré je možné tiež kombinovať, sú k dispozícii v prevedení starožitné železo, prírodný mosadz alebo starožitná mosadz.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Osvetlenie interiéru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobca: | Il Fanale |
| Farba: | Mosaz, Hnědá |
| Príkon (W): | 1 x Max 15W LED E27 PAR20 |
| Pre systémy LOXONE: | ano |
| 3D model: | ano |
| Farba produktu: | antické železo, Mosaz, starožitná mosaz |
| Materiál: | Kov, Mosaz |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svet. zdrojov: | 1 |
| Rozmer: | ø 80 mm |
| Ovládanie/stmievanie: | ano, záleží na použité žárovce |
| Stmievateľné: | ano |
| Tvar: | Kulatý |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Dizajn: | DT STUDIO |
| Kolekcia: | GIRASOLI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

