Designové stropní LED svítidlo COROLLA
Kód: 297101Podrobný popis
Matne bielo lakovaný kovový rám. Saténový opálový polykarbonátový difúzor.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED stropné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8021696297101 |
| Výrobca: | Ideal Lux |
| Farba: | Bílá |
| Príkon (W): | LED 24W |
| 3D model: | ano |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Napätie (V): | 230V |
| Rozmer: | D 350 x H 220 mm |
| Ovládanie/stmievanie: | ne |
| Svetelný tok (lm): | 2800 |
| Tvar: | Ostatní |
| Životnosť: | 50000 |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | Integrovaný LED zdroj |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

