Designové stropní/závěsné svítidlo BLOOM SP1, 1xE27, Ø 170 mm
Kód: 366654 366647 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Bloom je řada, která podtrhuje materiály a povrchové úpravy interiérů moderním vzhledem a dvěma vyváženými kombinacemi obrub a skel.
Kovový rám s práškovým nástřikem nebo pokovený. Rozptylovač z foukaného skla s bílým leptaným vzorem. 
Barvy: rám s černými pruhy a vnější sklo v saténově šedé barvě, rám z leštěné mosazi a vnější sklo s pruhy v čiré jantarové barvě.
Historie společnosti Ideal Lux sahá do roku 1974, kdy byla založena. Cílem společnosti je tvořit moderní svítidla cenově dostupná
pro každého. Svítidla Ideal Lux zahrnují širokou škálu stylů a typů svítidel. V nabídce naleznete moderní svítidla, klasická,
outdoorová i technická. Všechna svítidla v nabídce od značky Ideal Lux naleznete zde.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Osvetlenie interiéru |
|---|---|
| Výrobca: | Ideal Lux |
| Farba: | Biela, Čierna, Mosadz |
| Príkon (W): | E27 max 1 x 42 W |
| 3D model: | áno |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Napätie (V): | 230V |
| Priemer: | 170 |
| Rozmer: | Ø 170 x H min 700 / max 2483 mm |
| Tvar: | Okrúhle, Iné |
| Stupeň krytia - IP: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Na žárovku: | áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

