COIMBRA stropní černá 230V LED 24W 3000K (bez závěsné sady) - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R12526Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do obývačky |
|---|---|
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Príkon (W): | 24 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Chromatickosť - K: | 3000, 3000K |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 24W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 445 |
| Svetelný tok (lm): | 1800 |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 24W |
| Výška (mm): | 100 |
| Pätica: | LED |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
