CASSABLANCA LED závěsné svítidlo, dekorativní chrom/sklo - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14551Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá a lustre |
|---|---|
| EAN: | 8595685432885 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Príkon (W): | 35 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Farba hlavná: | chróm |
| Farba produktu: | Chróm |
| Chromatickosť - K: | 3000 |
| Materiál: | Sklo |
| Materiál hlavný: | sklo |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 35W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok (lm): | 3100 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 35W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
