BOGARD stropní matný nikl 230V LED 5W 40° 3000K - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R12498Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do obývačky |
|---|---|
| EAN: | 8595685413754 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | matný nikel |
| Príkon (W): | 5 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Dĺžka: | 195 |
| Energetická účinnosť: | G |
| Farba hlavná: | matný nikel |
| Chromatickosť - K: | 3000, 3000K |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 5W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 50 |
| Svetelný tok (lm): | 500 |
| Štýl svietidla: | dizajnová |
| Typ: | LED |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 5W |
| Výška (mm): | 115 |
| Pätica: | LED |
| Uhol vyklopenia: | 90 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
