BARRY stropní matný nikl 230V 2GX13 22W IP44 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R10576Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do kúpeľne |
|---|---|
| EAN: | 8595685403458 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | matný nikel |
| Príkon (W): | 22 |
| 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Farba hlavná: | matný nikel |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 22W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 300 |
| Rozmer: | 30/3,5 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Typ: | úsporná zářivka |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 22W |
| Výška (mm): | 35 |
| Stupeň krytia - IP: | IP44 |
| Pätica: | 2GX13 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
