AWE 23 stropní opálové sklo/chrom 230V LED 14W IP44 3000K - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R12201Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do kúpeľne |
|---|---|
| EAN: | 8595685411255 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Chróm |
| Príkon (W): | 14 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| CRI: | 80 |
| Energetická účinnosť: | G |
| Farba hlavná: | chróm |
| Chromatickosť - K: | 3000, 3000K |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 14W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 230 |
| Rozmer: | 23/8 |
| Svetelný tok (lm): | 580 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Typ: | LED |
| Vrátane svetelného zdroja: | áno |
| Výkon (W): | 14W |
| Výška (mm): | 80 |
| Stupeň krytia - IP: | IP44 |
| Pätica: | LED |
| Kolekcia: | AWE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
