ARTEMIA 9 stropní černá česaná mosaz 230V E27 9x15W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14397Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sklenené stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8595685431420 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | černá/kartáčovaná mosaz |
| Príkon (W): | 15 |
| Dĺžka: | 560 |
| Farba doplnková: | kartáčovaná mosaz |
| Farba hlavná: | čierna |
| Materiál: | Kov |
| Materiál hlavný: | kov |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 15W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 9 |
| Šírka (mm): | 520 |
| Štýl svietidla: | dizajnová |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 135W |
| Výška (mm): | 300 |
| Pätica: | E27 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
